Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

Často kladené otázky

Mohu si knihu objednat telefonicky?

Nikoli, telefonické objednávky nepřijímáme, objednejte si knihu přes naše internetové stránky www.kacur.cz.

Je objednávka přes internetové stránky závazná?

Nikoli, internetová objednávka nikoho k ničemu nezavazuje, tedy knihu vám při osobním odběru vnucovat nebudeme, při větším množství titulů na objednávku je pro nás ovšem lepší, vezme-li si zákazník aspoň část vybraných titulů.

Jakým způsobem vykupujete knihy?

Pokud jde o větší množství či celé knihovny, je možno se předem telefonicky domluvit na postupu na čísle 603 461 217, a to v po–pá mezi 11. až 16. hodinou, či mailem na adrese info@kacur.cz – pokud jde o mailovou či telefonickou komunikaci, ušetříte čas a práci nám i sobě, pokud nám mailem zašlete seznam titulů nebo alespoň rámcově obsah knihovny, zda jde o beletrii, odbornou literaturu, knihy o umění apod.

Vykupujete jenom knihy?

Vykupujeme hlavně knihy, ale také grafiku, pohlednice, obrazy, známky.

Jak poznám, že je kniha připravena?

Při objednání k osobnímu odběru dostanete postupně DVA e-maily. První oznamuje, že o zásilce víme, druhý vám dorazí v momentě, kdy je kniha fyzicky připravena na prodejně a rezervována na vaše jméno. Berte prosím na vědomí, že příprava knihy při větším množství objednávek může trvat několik dní a prodleva mezi prvním a druhým mailem může být delší. Například knihy objednané v pátek bývají připraveny cca v úterý či středu následujícího týdne.

Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím