Úvodní strana / Obchodní podmínky

 

Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno.

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 15 dní  od data potvrzení o připravení objednávky, při zaslání poštou předáváme dopravci do 7 pracovních dnů od potvrzení o zaslání žádaného zboží. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, volejte reklamační oddělení +420 608 236 112.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Knihy zasíláme na dobírku nebo doporučeně při platbě předem za zvýhodněné poštovné.

Veškeré objednávky jsou nezávazné podle občanského zákoníku.

Podle občanského zákoníku má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

Poštovné Česká pošta a.s. dobírka 125 Kč a doporučeně při platbě na ůčet 95 Kč, do ciziny individuálně (o jeho výši budete informováni před odesláním), balné neúčtujeme. Při nákupu nad 1000 Kč poštovné zdarma.

Objednávky do zahraničí realizujeme pouze při platbě předem. Je možné platit i službou Pay Pal.

V případě problému s dopravcem mohou kupující kontaktovat prodávajícího na adrese info@kacur.cz. Do předmětu zprávy je doporučeno uvést "Stížnost na přepravu", dále popsat problém, uvést kontakty na sebe a číslo objednávky. Prodávající bude takto oznámený problém řešit s dopravcem a oznámí kupujícím další postup. V případě, že zásilka bude z jakéhokoli důvodu nedoručena dopravcem kupujícímu, bude mu,  v případě jeho zájmu,  částka  vrácena  prodávajícím.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line.

V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu jedná v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000Sb. a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci obchodního případu a zkvalitnění našich služeb. Uzavřením kupní smlouvy kupující souhlasí se zpracováním těchto údajů. Vaše osobní údaje v žádném případě neposkytneme v jakékoli podobě čtvrté straně (pouze ANAWE zajištění web. služeb). Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednávky a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému dodání zboží. Kupující má právo písemně vyjádřit svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů. V takovém případě provozovatel internetového obchodu tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu. V případě jakýchkoli otázek, změn, případně výmazu vašich osobních údajů nás kontaktuje na adrese: info@kacur.cz

Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím