Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí -( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky) Děkujeme

 

 

zpět na seznam

53. kulturní čtvrtek - Goethova lyrika

Další z nesmrtelných dílů o Geothem. Zvrat v ději, kdy se tvůrci snaží v divácích vyvolat dojem, že Goethe byl nadšeným botanikem. Ale čím Goethe nebyl, že.

Všimněte si prosím experimentálního pojetí kamery. Kdy se ze statického snímání obrazu navozující atmosféru klidného povívání vánku a bzučení včel, během chvilky mění v epileptické záchvaty navozující pocit ohrožení, zkázy či snad až smrti.

Trio J&J&J se v tomto dílu vyjadřuje i ke světovému dění. Sofistikovaně a moudře o něm mlčí. Čehož si můžete všimnout od 4 minuty 13 vteřiny do 4 minuty 31 vteřiny. Velmi obdivuhodný výkon na poli zahraničně-politickém.

Tajnosnubné J, které v minulém dílu na sebe nic neřeklo, na sebe v tomto dílu nevědomky prozradilo, že už si týden nepřevléklo svetr anebo stihlo úžasnou rychlostí vyprat, usušit, složit a opět obléknout.

Trio J&J&J stvořilo něco, s čím si samo přestává vědět rady. Goethe, muž mnoha tváří, muž mnoha per, muž mnoha závěrů. V příštím dílu snad zazní i árie z úst Mloka hopkavého.

Autor: Johann Sebastian Cháb

3.3.2011
Právě v prodeji Urlich a Duševní porno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím