Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

zpět na seznam

89. kulturní čtvrtek – Po stopách Ztracené brány

Inspirace Jiřím Strachem slibovaná v minulém kulturním čtvrtku se stala realitou, a to hnedle na čtyři kusy rozdělenou. Setkáte se v ní s hledajícími osobami, hledanými osobami a speciálními efekty, kteréžto nevznikly ve střižnách, ale na kolenním kloubu v teple domova. Jiří Strach má svůdné jméno, člověk si z něho může tvořit různé dvojsmyslné vtípky, je to lákavé, ale není to slušné, už jen z úcty k mistru Kačurovi, kde je tato eventualita také v nabídce dne.

Ve filmu se setkáte i s poetickými záběry, nevymyšlenými haiku a ukázkou toho, kde mohl mít mistr Kačur svůj antikvariát. Pár kroků od centra, pár kroků od všeho turistického mumraje.

První díl navodí atmosféru. Dozvíme se, že se jde na věc. V druhém díle se vyrazí do terénu, a ujistí se, že se na věc skutečně jde. V třetí části se na věc už pomalu jde a stále se dlí v ujišťování, že se na věc jde. Ve čtvrtém díle katarze. No není to dokonalé zpodobnění? Není to drama? Sice inspirované, ale inspirované něčím hodnotným. Vzhůru do záhad.

První část

Druhá část

Třetí část

Čtvrtá část

14.11.2012
Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím