Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

zpět na seznam

87. kulturní čtvrtek – Kočongo

Východní mistika. Ale ano, mistika. Cenová mistika. Ta nejlepší z nabídnutých. Kola se točí, vozy jedou a jaký je smysl našeho bití. Vem si koště, drahý žáče, a zametej. Ne stopy po sobě, svinčík, co tu nechali ostatní. Jaký smysl bití. Cenová mistika. Její obhroublosti. Hele, támhle letí vznosná mišlenka, ba co dím, mišlenka to v peruti hus, co Žižkově oku je skryto, když vystřeleno a v hnoji teď dlí, jak dlí se v hnoji jen. Cenová mistika, v bití smysl se s mišlenkou potkává na ranveji odletových koloběžek. Jaký je význam bití, když nahrazuje ho blytí. Och, jakýs ty cenový mystifikátor, drahý pravopise, jaké ty práče bez slevového kupónu.

Pohlavkem se dostat mimo vnímání, pohlavkem se domoci svého ukojení. Je možností, jež kolem rotují, jako kvarci ve včelím roji, do které pích malý kluk s otázkou – co je významem bití, lež a nehýbej se, přeletí to, přebolí, zhoupne to s existencí, to ano, ale kdož mrtev, hovno tě zajímá, tak žij a klaď otázky, prkno je připraveno, tys stále hloupě živ.

14.11.2012
Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím