Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí ( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky, je možné individuální vyzvednutí po tel. domluvě tel. +420 608 236 112 v Praze) Děkujeme

 

zpět na seznam

86. kulturní čtvrtek – Zarathuštrův svrchovaný čas

Tak pravil Zarathuštra. Mudrc sedmera moří a jednoho jediného antikvariátu. Toto video vypadlo z geniality samotné múzy Kalliopé. Ale ne, vy truhlíci, ne z filmu Piráti z Karibiku, ze starořeckých bájí a skutečností. Vždyť popatřete na ten svět vůkolní a řekněte si slova Zarathuštrova – Je čas! – a pak s hrdostí třepejte rukama, tak pravil Zarathuštra a vy, jeho epigoni, s ním.

Scénická hudba zazněla spoře oděna, přelet se neodehrál nad kukaččím hnízdem, ale nad prasklou bublinou, jejíž jsoucno jebe s každým, kdož se jí dotkne. Holešovický antikvariát byl ozářen dramatickou vsuvkou. Kam se přesunuly umy divadelnické? Kam zmizely, když Národní divadlo zeje tupostí. Pravdu díte, milá dítka, v antikvariátu Kačur, kde prodej levných knih sleduje křivku šílenství jeho majitele. Stále se zvyšuje, roste, nabývá na síle. Je čas!

18.9.2012
Právě v prodeji Šťastný kosočtverec
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím