Dobrý den, každý týden u nás najdete v sekci Nově zadané knihy nově zadané tituly


  http://www.kacur.cz/index.asp?menu=1163

 

 

zpět na seznam

81. kulturní čtvrtek – E. Fink – Pravda, bytí, svět, návrat z dovolené

A jsem zpátky u Finka. Muž to německé krve a německého vyjadřování. Antikvář Kačur se vrátil zahájit prodej levných knih ve svém budoárku s nadšením. Fascinující jsoucno vnější, kde lze popatřit na všechno vůkolní haraburdí včetně třetích rozměrů, hadích syčení, kufrů i mamlasů, se elegantně přetaví v jsoucno vnitřní, které lze definovat jako prostor jáství.

Do vyšších slov a korpulentních spojení je tu zamíchána lidová moudrost, která praví – svět je veškeren a všech, ale do mě ti je hovno, tak pal odsud. Dát obyčejné věci nátěr latiny a hned se na ni hledí s úctou a přes zkoumavý pohled Nobelovy komise. Když tu se náhle, zavřete oči dětičky, vše změní a ve známost vejde, že prasetem je člověk, prasetem vzrušivě chtivým, které nejen že béře, ale séře. Kam zmizela jsoucna, když se na člověka vyšpulí prdel a zcela obyčejně ho vzruší. Och vy jsoucna, zemřela jste pod nánosy prdelí a prsou.

5.6.2012
Právě v prodeji Urlich a Duševní porno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím