Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí -( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky) Děkujeme

 

 

zpět na seznam

78. kulturní čtvrtek – Lučba se Slávkem Primakem Lekce první

Lučba, slovo odborně neznámé a v porovnání s lajkováním či downloadem zcela nepotřebné. Lučba není slovem vyjadřujícím loučení ani podpalování archaických loučí, ale výrobu stříbrných ingotů. Značka Ag většinou na základní škole vedle značky Au člověku utkví v hlavě. Jedná se přeci o kovy vzácné, kovy všemi žádané, kovy drahé, kovy sakra lesklé. Ale ano, i miminku lze pouštět deathmetal, přežije to.

A proto se mistr Kačur rozhodl předvést spolu s mistrem Kellym české chudině, co to je, když se v ruce drží pouhé půlkilo hmoty, která ve výsledku přijde na deset tisíc korun českých. Poznáme malou pícku, kde se rozfajruje oheň na úctyhodných, ale bezvýznamných 1100°C.

Je možné, že po dotočení se mistr Kelly dočkal úkladného zavraždění. Když vezmete v potaz, čeho jsou Kačur s Jenšovským schopni, nebylo by se čemu divit. Celostátní pátrání je zahájeno jen po zamilovaných pubescentkách, Kellyho zdá se nikdo nepostrádá. Holešovický antikvariát také není naplněn ozbrojenou jednotkou rychlého nasazení. I díky tomu lze předpokládat, že Kelly byl transmutací zohyzděn do svého klonu, který mlčí, protože poslušně plní rozkazy. Pozor na spiknutí.

15.5.2012
Právě v prodeji Urlich a Duševní porno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím