Dobrý den, naše výdejní místo je uzavřené, knihy objednané k os. vyzvednutí -( podrobnější informace najdete v souhrnu Vaší objednávky) Děkujeme

 

 

zpět na seznam

74. kulturní čtvrtek – Horní Slavkov, Schlaggenwald 1811 část druhá

A konečně jsem u prapůvodního zřídla Goethovy geniality. Mariánské lázně. Mistr Kačur zahájil tematicky pouť rusky, protože naše západní letoviska jsou Mekkou převážně pro ruskou smetánku a trochu toho ruského lógru, bez kterého si ten život horního desetitisícového užít zaboha nejde. Ne, ne, humanitární koncerty na pomoc Africe se tam nepořádají, tam naivu nenaleznete. V objektivu se objeví i prodej antikvárních knih lázeňské konkurence v azbuce.

Po honosně vypadající architektuře města i kavárny se vydáme na lázeňský špacír. Pouliční lampy, které by člověk s chutí všemocnou nejradši olíznul, jak lekají chuťové papily. Dlažba jako z pohádek pro sultány a přibližující se vřídlo věčného zdraví. A bum ho, vzdělávací video se zasekne na jednom místě a trčí, netroufajíce si na další výpravy. Tato technická chyba je zde záměrně. Mistr Kačur totiž vyjeví světu věčnou pravdu o smyslu života, vesmíru a vůbec a to ani digitální kamera nezvládne.

11.5.2012
Právě v prodeji Urlich a Duševní porno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím